Koertekool Sõprus

GROOMING

Lemmiku karvastikud on väga erinvad, aga siiski vajavad nad kõik mingil osal hooldust, et karvastik püsiks puhas, särav ja terve. Meie missiooniks on pakkuda lemmikloomade järjepidavat, õiget karvahooldust ning iluteenuseid, mis on vajalikud looma terve hügieeni ja hea välimuse hoidmiseks. Lisaks välimikule on väga oluline tähtsus groomingul ka looma füüsilise tervise seisukohalt.

Meie eesmärk on pakkuda oma hooldusteenuseid lemmikloomadele rõõmsalt, mänguliselt ning stressivabalt. Lemmikloomadehooldus ehk grooming on palju rohkem, kui lihtsalt iluteenus – regulaarse hoolduse käigus on võimalik juba varajaselt tunda erinevaid terviseprobleeme. Varajase avastamise abil on võimalik koheselt reageerida. Nahk on lemmikloomade suurim organ, mistõttu on väga oluline hoida see hoolitsetud.

Grooming ei ole ainult lemmiku hea välimus ja puhtus vaid hõlmab ka võimaliku terviseprobleemi varast avastamist, seal hulgas ka parasiidid (puugid, kirbud). Lisaks aitab groomer ka lihtsamate igapäevaeluste probleemide puhul – näiteks küünelõikus või kõrvade puhastus. Kogu tegevus toimub mänguliselt läbi mille tõuseb ka koera enesekindlus.

Broneeri endale aeg läbi meie online broneerimiskeskkonna või e-posti teel: anne@koertekoolsoprus.ee

Jack Russeli terrier

Image 1 of 16

Scroll to top