LAPS JA KOER

Mängimine on laste igapäeva loomulik osa, kuid samas ei ole tegemist niisama ajaviitmise moodusega, vaid emotsionaalses ja füüsilises arengus ääretult vajalik tegevus. Mängu kaudu laps õpib ja teeb seda enesele märkamatult ning rõõmuga. Nii on ka koertega! Koerad õpivad mängides suurima hea meelega uusi oskusi nii igapäeva eluks, kui ka erinevate spordialade tarbeks. Laps ja koerale mõeldud kursuses õpetame lastele, kuidas luua usaldusel põhinev suhe koeraga kogu eluks. Koer maandab ja aitab lapsel ka seesmiselt tasakaalukust leida ja arendab eneseregulatsiooni oskusi. Kursusel arendame laste kordinatsiooni, teeme erinevaid liikumisharjutusi; õpetame neile meeskonnatööd ning kasvatame püsivust. Eduka koostöö tagamiseks peab laps õppima ka kontrollima iseeennast. Õppetöö toimub läbi mängude ja aktiivsete tegevuste. Treeningutes teeme tutvust agilityga ning rallikuulekusega. Loe agility kohta lähemalt siit. (link)

NB! KURSUSEL OSALEMISEKS EI PEA OLEMA KOERA, KÕIK TREENINGUD ON TREENERI KOERAGA.

Kõikides treeningutes on positiivne, turvaline ja sotsiaalne õhkkond, kus kohtuda sarnaselt mõtlevate koerasõpradega. Kõik kursusel osalevad koerad peavad olema sotsiaalsed ning terved. Ohutuse tagamiseks sooritatakse kõik harjutused koos treeneriga.

Koolituse eest maksmine toimub esimesel tunnil sularahas või ülekandega. Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata. 

Koolitajal on õigus teha vajaduspõhiseid muudatusi koolitusplaanis. Seoses meist sõltumatute muudatustega, kohandame treeningplaani vastavalt vajadusele (sh ka kolimist online platvormile)

Kursus kestab 5 korda, hind 100€

Registreerimine: https://forms.gle/iFyP16jPw9pV5e6a6

Scroll to top