JALUTAMISE KURSUS

Selle kursuse eesmärgiks on õpetada koerale lõdva rihma otsas jalutamist. Lisaks räägime sellest, miks koerad rihma otsas üldse sikutavad ning milliseid oskusi on võimalik omandada jalutamise ajal. Kursus annab sulle teadmised ning oskused kuidas jalutuskäik muuta enda jaoks stressivabaks, et saaksid nautida kvaliteetaega oma koeraga.

Koerte rihmas tirimine on üks enamlevinud probleeme. Pea iga teine omanik pöördub meie poole murega, et tema koer sikutab. See on probleem mis tekib nii märkamatult aga tekitab väga suurt ebamugavust. Kuigi me kõik soovime oma koertele vaid parimat siis tihti erinevad nö. käitumisprobleemid on tegelikult meist endist tingitud. Süvenenud käitumismustrit on raske muuta ja lõpuks seisad olukorra ees millele ei leia lahendust. Just praegu on suurepärane aeg selliste muredega tegelemiseks! Ära lükka enam edasi ja tule meie lõdvas rihmas jalutamise kursusele kus tegeleme probleemiga koos! 😎

Koolituse eest maksmine toimub esimesel tunnil sularahas või arvega. Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata. 

Koolitaja on õigus teha vajaduspõhiseid muudatusi koolitusplaanis. Seoses meist sõltumatute muudatustega, kohandame treeningplaani vastavalt vajadusele (sh ka kolimist online platvormile)

Kursuse hind 8 treeningut+veebiloeng / 200€

UUED KURSUSED ALUSTAVAD MÄRTSIS:

Registreerimine: https://forms.gle/iFyP16jPw9pV5e6a6
Küsimuste korral kirjuta: info@koertekoolsoprus.ee

Scroll to top