NÄITUSETREENING

Saad vastused küsimustele: kuidas üldse selle kõigega alustada? Mis on näitus ja kellele see sobib? Räägime koera mindseti kujundamisest – kuidas muuta stressirikas olukord nauditavaks? Räägime koera anatoomiast ning vabast liikumisest ringis. Lisaks õpime kuidas minna üle korrektsioonipõhiselt koolituselt preemiapõhisele koolitusele? Kuidas kasutada klikkerit näitusetreeningus? Kuidas võtta arvesse konkreetse koera sooritusvõime? Kuidas märgata koera väsimust ja tüdimust?Ja palju muud mida oled teada tahtnud näituste kohta!

Tule ja õpi seda meiega! Ootame trenni nii täesti algajaid koeri kui ka neid kes on juba mõnes trennis osalenud. Aitame leida positiivseid lahendusi tavalistele näitusega seotud probleemidele: hirm kohtuniku ees, halb peaasend või seisak, püsivuse puudumine jpm. 

Õppetöö toimub läbi mänguliste harjutuste. Kasutame vaid positiivseid treeningmeetodeid ning trennid toimuvad väikestes gruppides, et tagada igale osalejale individuaalne lähenemine. Tule ja treeni oma koerast näituse superstaar!

Kursus kestab 8 akadeemilist tundi (umbes 2 kuud). Kutsikakooli hind on 200€. Hind sisaldab lisaks kirjalike materjale. 
Koha broneerimiseks tuleb tasuda 50% ettemaksu, kohast loobumisel kohatasu ei tagastata!

Koolituse eest maksmine toimub esimesel tunnil sularahas või ülekandega. Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata. 

Koolitajal on õigus teha vajaduspõhiseid muudatusi koolitusplaanis. Seoses meist sõltumatute muudatustega, kohandame treeningplaani vastavalt vajadusele (sh ka kolimist online platvormile)

  1. Kursusel on prioriteediks kontakt koera ja omaniku vahel, räägime koera mindseti seadmisest ringis, ringi ääres ning premeerimisest; õpime hakkama saama erinevate ärrititega ning kuidas neid ignoreerida, teeme algust püsivuse ja enesekontrolliga.
  2. Lisaks tegeleme koera anatoomia, õige kehahoiaku ja liikumisega ning õpime märkama koera kehakeelt ning väsimusmärguandeid.
  3. Uus kursus alustab jaanuaris:

Registreerimine: https://forms.gle/iFyP16jPw9pV5e6a6

Scroll to top