Koertekool Sõprus

NÄITUSETREENING

Saad vastused küsimustele: kuidas üldse selle kõigega alustada? Mis on näitus ja kellele see sobib? Kuidas minna üle korrektsioonipõhiselt koolituselt preemiapõhisele koolitusele? Kuidas kasutada klikkerit näitusetreeningus? Kuidas võtta arvesse konkreetse koera sooritusvõime? Kuidas märgata koera väsimust ja tüdimust?Ja palju muud mida oled teada tahtnud näituste kohta!

Tule ja õpi seda meiega! Ootame trenni nii täesti algajaid koeri kui ka neid kes on juba mõnes trennis osalenud. Aitame leida positiivseid lahendusi tavalistele näitusega seotud probleemidele: hirm kohtuniku ees, halb peaasend või seisak, püsivuse puudumine jpm. 

Õppetöö toimub läbi mänguliste harjutuste. Kasutame vaid positiivseid treeningmeetodeid ning trennid toimuvad väikestes gruppides, et tagada igale osalejale individuaalne lähenemine. Tule ja treeni oma koerast näituse superstaar!

Koolituse eest maksmine toimub esimesel tunnil sularahas või ülekandega. Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata. 

Koolitajal on õigus teha vajaduspõhiseid muudatusi koolitusplaanis. Seoses meist sõltumatute muudatustega, kohandame treeningplaani vastavalt vajadusele (sh ka kolimist online platvormile)

Treeningu hind 15€
Jaanuaris algavad uued trennid.
Registreerimiseks kirjuta: info@koertekoolsoprus.ee või registreeri vormi kaudu: registreerimise vorm

Scroll to top