BRONEERI HALL

Pakume broneeringuks koerte treeninghalli Saue kesklinnas (Keskuse 1), tasuta parkimisega. Treeninghall on 450m2 suur ning sobib erinevate treeningute ja koolituste läbiviimiseks. Treeninghalli katab alusmatiga kunstmuru ning kohapeal on olemas (eelneval kokkuleppel) kasutada treeningvahendeid ja agility takistused. Treeninghalli broneerimisel vali, kas soovid broneerida I poole (2/3 kogu alast), teise poole (1/3) või kogu treeninghalli.* Agility trenniks sobib vaid kogu hall. Treeninghallis on olemas wc kasutamise võimalus.
Halli ümbruses ja halli sees on koerte järelt koristamine kohustuslik – prügi käib prügikasti! Koertel on KEELATUD lasta teha hädasid hallis. Kui su koeral juhtub hallis ”õnnetus” siis ootame hallis asuvasse purki väikest panust, et saaksime hoida halli ka edaspidi puhtana. Mitmekordsel rikkumisel rakendub trahv 15€.

E-N on hallis üleval agility rada, mida ei tohi muuta. Juhul kui soovid takistused eest ära tõsta siis peab need treeningu lõpuks tagasi omale kohale tõstma. R-P on halli plats takistustest vaba.

  • Hallis on olemas järgmised agility takistused:

2x 6m. tunnel

1x 3m. tunnel

Bing agility poom

Bing agility A-takistus

Galical Soft Line kiik

Slaalom

10x tõke

Soft Line pikkus

Soft rõngas

Broneerimiseks kasuta kalendrit või kirjuta meile info@koertekoolsoprus.ee

Värvikoodid tabelis: Treeninghall I pool; Treeninghall II pool; Kogu halli ala; Õueala

Scroll to top