Agility ettevalmistus

Kui sul on soov hakata tegelema agilityga, aga sa ei ole veel päris kindel kas see võiks olla Sinu ja Sinu koera jaoks sobiv spordiala või oled kindel, et just see on sport mida soovid oma koeraga koos teha, siis agility ettevalmistav kursus selleks ongi!

Kutsikakool

Alusta koera koolitamist õigesti varases eas. Sotsialiseeri oma kutsikat turvalises keskkonnas, kus koertekooli juhendaja vastab igale sinu küsimusele. Koos õpetatakse esmased käsklused selgeks ja luuakse tugev side oma koeraga.

Trikikursus

Muuda oma neljajalgne sõber trikimeistriks – Ühine meie trikikursusega ja loo tugevam side oma koeraga läbi lõbusate trikkide. Kursuse lõpus saad üllatada sõpru ja peret koera õpitud trikkidega.

Ülemeelikud Koerad

Kas Sinu koer näitab ülemäärast erutust teiste koerte läheduses või reageerib agressiivselt? Liitu meiega uuel kursusel “Ülemeelikud koerad!”

Rihmas jalutamise kursus

Vabane jalutamise stressist! Liitu meie rihmas jalutamise kursusega ja õpi, kuidas muuta iga jalutuskäik meeldivaks kogemuseks nii sulle kui ka su koerale.

Agility grupitrennid

Peale agility ettevalmistavat kursust on kõigil huvilistel võimalus liituda iganädalaste agilitytrennidega. Grupitrennide eelduseks on tugev kontakt omanikuga ja agility baasoskuste olemasolu.