Kutsikakool

Alusta koera koolitamist õigesti varases eas. Sotsialiseeri oma kutsikat turvalises keskkonnas, kus koertekooli juhendaja vastab igale sinu küsimusele. Koos õpetatakse esmased käsklused selgeks ja luuakse tugev side oma koeraga.

Baaskuulekus

Enamasti kaasnevad peale kutsikakooli läbimist uued väljakutsed, mille lahendamiseks ei piisa varem õpitud praktikatest. Selleks olemegi loonud kursuse, kuhu ootame kõiki koeri ja omanikke, kes soovivad oma suhet tugevdada ja saavutada oma koeraga parem kontakt.

Ülemeelikud Koerad

Kas Sinu koer näitab ülemäärast erutust teiste koerte läheduses või reageerib agressiivselt? Liitu meiega uuel kursusel “Ülemeelikud koerad!”

Agility ettevalmistus

Kui sul on soov hakata tegelema agilityga, aga sa ei ole veel päris kindel kas see võiks olla Sinu ja Sinu koera jaoks sobiv spordiala või oled kindel, et just see on sport mida soovid oma koeraga koos teha, siis agility ettevalmistav kursus selleks ongi!

Trikikursus

Muuda oma neljajalgne sõber trikimeistriks – Ühine meie trikikursusega ja loo tugevam side oma koeraga läbi lõbusate trikkide. Kursuse lõpus saad üllatada sõpru ja peret koera õpitud trikkidega.

Kodukoera kursus

Kursusel õpivad koerad elementaarseid oskuseid igapäeva eluks. Koeraomanik õpib oma koerast aru saama!