Ülemeelikud koerad

UUED KURSUSED ALUSTAVAD:
10.03 12:00 Pühapäeviti
10.03 13:00 Pühapäeviti

Registreerimine: https://forms.gle/iFyP16jPw9pV5e6a6
Tunnid toimuvad Saue sisehallis, aadress Keskuse 1, iIusate ilmade puhul väljas. 

Kas Sinu koer näitab ülemäärast erutust teiste koerte läheduses või reageerib agressiivselt? Reageerib võõrastele, möödujatele, puudub enesekontroll ja justkui ignoreerib omaniku käsklusi? Liitu meiega uuel kursusel “Ülemeelikud koerad!”

Kursuse eesmärk on aidata teil mõista oma koerte käitumist ning saada praktilisi nõuandeid. Kaardistame murekohad, teeme treeningplaani ja seame eesmärgi. Õpetame koertele kuidas suhelda teiste koertega rahulikult, ilma reageerimiseta. Kuna iga koer on eriline siis pakume individuaalset lähenemist vastavalt Sinu koera vajadustele. Kasutame positiivseid meetodeid, premeerides ja kinnistades soovitud käitumist.

Kursuse osana korraldame sotsialiseerumise sessioone, et su koer saaks ohutult õppida teiste koertega suhtlema.. Hoolitseme selle eest, et keskkond oleks kontrollitud ja ohutu. Grupis max. 3 koera.

 • Kursus kestab 8 akadeemilist tundi (ca 2 kuud). Kursuse hind on 400€. Saab tasuda ka kahes osas.
  Hind sisaldab kirjalikke materjale. 
 • Koha broneerimiseks palun tasuda ettemaks 50€ Koerasport OÜ arvele, EE877700771006610215. Selgitusse koera nimi ja kursus. Nt. Pontu ja kutsikakool. Kui ettemaks pole laekunud hiljemalt nädal enne kursuse algust, siis registreerumine kustutatakse.
  Ülejäänud koolituse tasu maksta esimeseks tunniks.
 • Kohast loobumisel kohatasu ei tagastata! 
 • Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata, kuid tunnid saab järgmise grupiga järgi teha ilma koerata.
 • Kinnituskiri ja lisainfo saadetakse emailile nädal enne kursuse algust.

  Kursust juhendab Keity Särg – spetsialiseerunud käitumisprobleemide lahendamisele.