Agility ettevalmistus

Agility kursus 12.05 (Eelduseks, et koeral on hea kontakt omanikuga ja kuulekus)
 https://forms.gle/iFyP16jPw9pV5e6a6 

Tunnid toimuvad Saue sisehallis, aadress Keskuse 1, iIusate ilmade puhul väljas. 

Agility on hasartne, lõbus, põnev ja vaatemänguline spordiala, mis nõuab head koera ja omaniku vahelist kontakti ning koostööd.

Kui sul on soov hakata tegelema agilityga, aga sa ei ole veel päris kindel kas see võiks olla Sinu ja Sinu koera jaoks sobiv spordiala või kui oled kindel, et just see on sport mida soovid oma koeraga koos teha, KUID sa ei tea milliseid oskusi on selleks vaja, siis just agility ettevalmistav kursus selleks ongi!

Kursusel õpime:

 • Kontakti – agilitys on hädavajalik, et koer oleks Sinuga kontaktis, et ta jälgiks sind ja suudaks keskenduda vaid sellele, mida Sina teed ja temalt teha palud
 • Püsivust ja ootamist – samuti väga oluline baasoskus, nii agilitys kui üldiselt igapäevaeluks!
 • Mis on tunnel ja tõke ning kuidas neid läbida – kaks kõige levinumat takistust agilitys!
 • Käpatargetit – et koer õpiks kasutama oma käppasid asetama targetile, et tulevikus oleks lihtsam õppida ka erinevaid agilitys kasutatavaid kontaktpindasid
 • Premeerimist – mille eest ja millal ning millega koera premeerida nii, et koer püsiks motiveerituna ja saaks ka aru, mille eest preemia sai!

Trenni ootame kõiki koeri ja nende omanikke, kellel on antud teema vastu huvi ja kes on läbinud ka kutsikakooli. Peale kursuse läbimist on võimalik liituda agility edasijõudnute kursusega, kus on fookus juhtimisel ja hüppetehnikal, mis on absoluutne agility baas, milleta seda ala teha ei saaks 😊

Kui oled läbinud ettevalmistava kursuse, oled oodatud edasi õppima järgmisi baasoskuseid, mis agility treeninguteks vajalikud on:
Juhtimine – peamised juhtimisvõtted (eestlõikamine, tagantlõikamine, valssimine, eemalt juhtimine jms)
Pöörded – peamised pöörded tõketel
Hüppetehnika – õige tõukemoment ja samm; erinevatel pööretel õige hüppetehnika

Kursuse läbimisel on olemas vajalikud teadmised ja oskused, et jätkata agility iganädalastes trennides, kus õpitakse radu, kontaktpindasid ja kinnistatakse kõiki teadmisi ning oskusi nii ettevalmistavalt, kui ka edasijõudnute kursuselt.

 • Kursus kestab 8 akadeemilist tundi (ca 2 kuud). Kursuse hind on 250€. Hind sisaldab kirjalikke materjale. 
 • Koha broneerimiseks palun tasuda ettemaks 50€ OÜ KOERTEKOOL SÕPRUS arvele, EE671010220288706226. Selgitusse koera nimi ja kursus. Nt. Pontu ja kutsikakool. Kui ettemaks pole laekunud hiljemalt nädal enne kursuse algust, siis registreerumine kustutatakse.
  Ülejäänud koolituse tasu maksta esimeseks tunniks.
 • Kohast loobumisel kohatasu ei tagastata! 
 • Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata, kuid tunnid saab järgmise grupiga järgi teha ilma koerata.
 • Kinnituskiri ja lisainfo saadetakse emailile nädal enne kursuse algust.