Meie koolis kohtud sarnaselt mõtlevate koerasõpradega…


Meie kogukond

Meie koertekool ei ole lihtsalt koht, kus õpetatakse koeri. Oleme loonud kogukonna, kus koerad ja nende omanikud avastavad koos uusi võimalusi. Peale kursuste ja iganädalaste treeningute, toimuvad meie koolis ka erinevad üritused ja võistlused. Need üritused mitte ainult ei paku meelelahutust, vaid loovad ka võimaluse kohtuda teiste koerasõpradega ning jagada üksteisega koera kasvatamise kogemusi. Me usume, et iga lugu on väärtuslik õppetund, mis aitab meil saada paremateks koeraomanikeks.

Võistlustel Osalemine

Meie treenerid ja õpilased käivad aktiivselt erinevatel võistlustel. Oleme uhked meie õpilaste üle, kes on saavutanud tunnustust erinevatel aladel.

Enesearendamine

Meie kool on rohkem kui lihtsalt koht, kus käiakse tundides. See on elav kogemuste vahetuse platvorm. Lisaks treeningutele jagame palju ka kirjaliku materjali, kasuliku infot mida trennis alati ei jõua jagada. Näiteks on meie agility õpilastel oma Facebooki grupp, kus toimub pidev infovahetus. See võimaldab saada veelgi rohkem teadmisi ja saada praktilisi näpunäiteid.

Tule ja liitu meie koertekooli kogukonnaga – kus armastus koerte vastu ühendab meid kõiki!
Liikmetele kehtivad soodushinnad – Aastast liikmemaksu (50€) saab tasuda Koerasport OÜ arvelduskontole EE877700771006610215. Selgitusse lisada ” Liikmemaks – enda nimi”