Trikikursus

Hetkel uut kursust ei alga! 
Registreeri mõnele teisele kursusele siin: https://forms.gle/iFyP16jPw9pV5e6a6 

Koera koolitamine ei piirdu ainult istu ja lamamisega, vaid trikkide treenimine on muutumas tavapärastest treeningmeetoditest üha populaarsemaks. Trikke võiks iseloomustada sedasi, et see on loominguline lähenemine tegevusele, mis aitab teie koera vaimselt stimuleerida. Tavaliselt on koera aju täielikult välja arenenud seitsme nädala vanuselt.

Seega, kui hakkate neid juba nii noorelt erinevate nippidega treenima, jäävad nad igaveseks meelde. Mitte ainult kutsikatele, vaid vaimne stimulatsioon on vajalik ka täiskasvanud koertele. Trikid aitavad parandada teie koera mõtlemis- ja õppimisvõimet ning neile meeldib selline vaimne stimulatsioon trikkide kaudu. Selgeks õpituid trikke saab edukalt kasutada ka ärevas olukorras, et aidata koeral tulla toime selle olukorraga. Näiteks kui lähete veterinaari juurde või möödute tänaval teisest loomast. trikikoerte treenimine eeldab koerajuhi ja koera koostööd meeskonnana. Koera tõukamine, lükkamine ja asendisse tõmbamine ei tööta trikikoerte koolitusel.

Trikitreeninguga kaasneb tõenäoliselt parem tervis kuna paljud trikid aitavad tõsta lihastoonust ja vastupidavust. Samuti saab koer parema painduvuse, tasakaalu ja keskendumisvõime, suureneb ka teie koera kindlustunne enda ja teie vastu. Trikikursusel on ainult taevas piiriks. Õpetada saab väga palju erinevaid trikke. Mida rohkem jaksad teha kodutööd, seda rohkem erinevaid trikke saab kursusel läbi käija. Tavaliselt teeme 2 erinevat trikki tunni kohta. Oleneb omaniku ja koera võimekusest.

Kursusel suhtleme personaalselt ja treener annab juhised lähtuvalt Teist ja Teie koerast. Kuna iga koer ja iga omanik on erinev, siis võib õppekava muutuda jooksvalt. Trikikursusel võime teha erinevaid hüppe trikke nagu näiteks sülle hüppamine, kätest läbi hüppamine, selga hüppamine või hoopis rahulikumaid trikke nagu näiteks tagurdamine, tagurdamine objektidele, seinale, jooga asendid, erinevate lihaste sirutamised, rihma toomine, mänguasjade koristamine oma kasti või miks mitte ka klassikalisi trikke nagu nt käpaandmised, keerutamised jne. Treener kaardistab trenni alguses iga osaleja taseme, soovid ja ootused ning lähtuvalt koerast hakkame koostööga pihta.

  • Kursus kestab 8 akadeemilist tundi (ca 2 kuud). Kursuse hind on 250€. Hind sisaldab kirjalikke materjale. 
  • Koha broneerimiseks palun tasuda ettemaks 50€ OÜ KOERTEKOOL SÕPRUS arvele, EE671010220288706226. Selgitusse koera nimi ja kursus. Nt. Pontu ja kutsikakool. Kui ettemaks pole laekunud hiljemalt nädal enne kursuse algust, siis registreerumine kustutatakse.
    Ülejäänud koolituse tasu maksta esimeseks tunniks.
  • Kohast loobumisel kohatasu ei tagastata! 
  • Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata, kuid tunnid saab järgmise grupiga järgi teha ilma koerata.
  • Kinnituskiri ja lisainfo saadetakse emailile nädal enne kursuse algust.