Ülemeelikud koerad Tartus

Huvi korral kirjuta info@koertekoolsoprus.ee või FB Koertekool Sõprus

  • Kursus kestab 8 akadeemilist tundi (ca 2 kuud). Kursuse hind on 180€. Saab tasuda ka mitmes osas.
  • Koha broneerimiseks palun tasuda ettemaks 50€ OÜ KOERTEKOOL SÕPRUS arvele, EE671010220288706226.
    Selgitusse koera nimi ja kursus. Nt. Pontu ja ülemeelikud. Kui ettemaks pole laekunud hiljemalt nädal enne kursuse algust, siis registreerumine kustutatakse. Ülejäänud koolituse tasu maksta esimeseks tunniks.
  • Kohast loobumisel kohatasu ei tagastata! 
  • Juhul kui mingil põhjusel ei ole võimalik Teil mõnel treeningul osaleda, siis raha puudutud tunni eest ei tagastata, kuid tunnid saab järgmise grupiga järgi teha ilma koerata.
  • Kinnituskiri ja lisainfo saadetakse emailile nädal enne kursuse algust.

    Kursust juhendab Katariina Mengel – EKL atesteeritud koertekoolitaja


Kas Sinu koer näitab ülemäärast erutust teiste koerte läheduses või reageerib agressiivselt? Reageerib võõrastele, möödujatele, puudub enesekontroll ja justkui ignoreerib omaniku käsklusi? Liitu meiega uuel kursusel “Ülemeelikud koerad!”

Kursuse eesmärk on aidata teil mõista oma koerte käitumist ning saada praktilisi nõuandeid. Kaardistame murekohad, teeme treeningplaani ja seame eesmärgi. Õpetame koertele kuidas suhelda teiste koertega rahulikult, ilma reageerimiseta. Kuna iga koer on eriline siis pakume individuaalset lähenemist vastavalt Sinu koera vajadustele. Kasutame positiivseid meetodeid, premeerides ja kinnistades soovitud käitumist.

Kursuse osana korraldame sotsialiseerumise sessioone, et su koer saaks ohutult õppida teiste koertega suhtlema.. Hoolitseme selle eest, et keskkond oleks kontrollitud ja ohutu. Grupis max. 3 koera.