Kuidas valida enda vajadustele sobiv kursus?

Kui sa pole päris kindel, millist kursust valida, siis siin on sulle kursuste lühitutvustused. Küsimuste korral võid alati julgelt ka meile kirjutada: info@koertekoolsoprus.ee või helista: +372 55602575 

  • Kutsikakool on kõige pikem ning sisukam koolitus, kus õpime mitmeid eluks olulisi oskuseid. Kutsikakoolis õpime läbi mängu kinnistama eluks olulisi oskusi. Soovime, et õpetamine oleks lõbus nii koerale, aga ka tema omanikule. Kogu õppetöö toimub läbi positiivsete õppemeetodite ning erinevate mängude. Peale koertekooli läbimist on võimalus õpilastel liituda meie jätkukursustega. Koer peab olema terve ja eakohaselt vaktsineeritud. Ühe treeningupikkus on 1 akadeemiline tund. |
  • Sotsialiseerumiskursus sobib koertele, kelle jaoks on raske erinevates uutes olukordades hakkama saada. Sotsialiseerumiskursusel räägime koerte enesekindlusest ja sellest kuidas seda kasvatada ning tutvume erinevate uute olukordadega. Kursuse pikkus on 5 tundi |
  • Lõdvas rihmas jalutamise kursus. Eesmärk on õpetada koerale lõdva rihma otsas jalutamist. Lisaks räägime sellest, miks on jalutamine koerte jaoks oluline; milliseid oskusi on võimalik omandada jalutamise ajal ning kuidas muuta stressirikas jalutuskäik stressivabaks jalutamiseks.

Kui soovid mõne spordialaga lähemalt tutvuda ootame Sind:

  • Spordiks ettevalmistavale kursusele 
  • Agility

Agility on põnev koerasport, kus koerad võistlevad koerajuhi käskude järgi takistusraja läbimises. Eesmärgiks on koerte liikuvuse ja arukuse arendamine, õpetades neid ületama erinevaid takistusi. Agility arendab koera ja koerajuhi vahelist head koostööd. Trenni on oodatud kõik terved ja vaktsineeritud koerad. Enne agility grupiga liitumist tuleb läbida agility’ks ettevalmistav kursus, kuhu ootame nii täesti algajaid koeri kui ka neid kes on juba mõnes trennis osalenud. Ettevalmistaval kursusel käsitleme läbi enimlevinud probleemid agility platsil. Kõik kursusel omandatud oskused on tugevaks eelduseks edukaks agility treeninguks.

  • Näitusetreeningutele

Saad vastused küsimustele: kuidas üldse selle kõigega alustada? Mis on näitus ja kellele see sobib? Kuidas minna üle korrektsioonipõhiselt koolituselt preemiapõhisele koolitusele? Kuidas kasutada klikkerit näitusetreeningus? Kuidas võtta arvesse konkreetse koera sooritusvõime? Kuidas märgata koera väsimust ja tüdimust?Ja palju muud mida oled teada tahtnud näituste kohta! Tule ja õpi seda meiega! Ootame trenni nii täesti algajaid koeri kui ka neid kes on juba mõnes trennis osalenud. Aitame leida positiivseid lahendusi tavalistele näitusega seotud probleemidele: hirm kohtuniku ees, halb peaasend või seisak, püsivuse puudumine jpm.
Õppetöö toimub läbi mänguliste harjutuste. Kasutame vaid positiivseid treeningmeetodeid ning trennid toimuvad väikestes gruppides, et tagada igale osalejale individuaalne lähenemine. Tule ja treeni oma koerast näituse superstaar!

  • Laps ja koer kursus

Mängimine on laste igapäeva loomulik osa, kuid samas ei ole tegemist niisama ajaviitmise moodusega, vaid emotsionaalses ja füüsilises arengus ääretult vajalik tegevus. Mängu kaudu laps õpib ja teeb seda enesele märkamatult ning rõõmuga. Nii on ka koertega! Koerad õpivad mängides suurima hea meelega uusi oskusi nii igapäeva eluks, kui ka erinevate spordialade tarbeks.

Koolitajal on õigus teha vajaduspõhiseid muudatusi koolitusplaanis. Seoses meist sõltumatute muudatustega, kohandame treeningplaani vastavalt vajadusele (sh ka kolimist online platvormile)

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *